DOŁĄCZ  DO NASZEGO ZESPOŁu

ADMINISTRATOR NIERUCHOMOŚCI

Jeżeli szukasz stabilnego zatrudnienia z perspektywą rozwoju, lubisz pracę z ludźmi, część czasu chcesz spędzić w biurze, a część w terenie, chcesz zdobyć ciekawe doświadczenie i być członkiem profesjonalnego zespołu o wysokich standardach, ta oferta jest dla Ciebie.

Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy z obsługą nieruchomości na terenie Trójmiasta i okolic

Opis stanowiska:
• bieżąca obsługa dedykowanych nieruchomości,
• wykonywanie rozliczeń za pomocą specjalistycznego programu,
• koordynacja prawidłowego utrzymania technicznego nieruchomości,
• realizacja harmonogramów zadaniowych, m.in. w zakresie indywidualnej obsługi nieruchomości.
Wymagania:
• wykształcenie minimum średnie,
• znajomość tematyki nieruchomości z zakresu zarządzania, mile widziany ukończony kurs zarządcy nieruchomości,
• znajomość obsługi pakietu MS Office,
• dyspozycyjność, kreatywność i pracowitość,
• umiejętność rozwiązywania problemów.
Oferujemy:
• w początkowym etapie umowę zlecenie, następnie umowę o pracę,
• szkolenie z obsługi programu do zarządzania nieruchomościami,
• pracę pod nadzorem doświadczonego zarządcy nieruchomości,
• administrowanie ciekawymi nieruchomościami,
• perspektywę rozwoju i zdobycia doświadczenia w stabilnej branży.